Köögimööbel

Köögimööbli kujundamiseks ja isikupäraste lahenduste loomiseks on tohutult võimalusi, alustades stiili valikuga ning lõpetades furnituuride ja viimistlusdetailidega. Seejuures jääb piisavalt ruumi ka fantaasiaks. Meie meistrite abil valmivad traditsioonilised köögid, klassikalised köögid, rustikaalsed täispuitköögid, modernsed ja kaasaegsed köögid ning mitmepalgelised eklektilised köögid. Köögimööbli valmistamisel kasutame kõrge kvaliteediga materjale ja mehanisme ning profesionaalseid töökäsi, mille tulemusel valmivad tooted, mis on kvaliteetsed, toimivad ja kestvad. Toodetud köögimööbli pikaealisuse saame garanteerida läbimõeldud ja korrektse paigalduse kaudu.

Garderoobid ja liuguksed

Garderoobist on kujunemas üks olulisemaid ja praktilisemaid kodu sisustuselemente, mis võimaldab nutikalt ja kompaktselt paigutada riideid ja muid vajalikke tarbeesemeid. Kombineerides erinevaid riiuleid ja korvisüsteeme on võimalik luua hästi organiseeritud panipaiku, mis peidavad ennast isikupäraste liuguste taga. Garderoobiks võib kujundada nii olemasoleva vana sisseehitatud seinakapi või eraldiseisva toa kui ka planeerida juba maja projekteerimisel selleks tarbeks sobivad seinanišid. Liuguste valmistamisel kasutame materjale, mis on kasutusel ka mööbli tootmisel.

Vannitoamööbel

Vannituppa paigaldatav mööbel täidab vägagi praktilist ülesannet. Lisaks ilusale disainile ja tarbeesemete mahutamisele aitab see peita ruumis asuvaid torusid ja ühenduskraane. Vannitoad on tihti ühed väikseimad ruumid, kuhu on paigutatud santehnilised elemendid ja vastav kodutehnika ning seetõttu on võimalused vannituppa mööbli paigutamiseks piiratud. Paljudel juhtudel ei sobi ruumipaigutuse tõttu ka standardsed lahendused. Olgu Sinu mureks kas kitsas ruum või soov omanäolise lahenduse järele, võid julgelt pöörduda meie poole. Aitame sul jõuda praktiliste ja isikupäraste tulemusteni.

Muu eritellimusmööbel

Meie poolt pakutavatest teenustest on olulisel kohal eritellimusmööbli valmistamine (lisaks köögi- ja vannitoamööblile ka muude eluruumide mööbel ning mööbel kontoritesse). Personaalse lähenemisega tagame kvaliteetse tulemuse, mis vastab kõigile Sinu nõudmistele ja vajadustele. Terviklahenduste väljatöötamisel kasutame kvaliteetseid materjale, mille kombineerimisel valmistatav mööbel on omanäoline ja ainulaadne. Kui sul olemas visioon, joonis või näidispilt, siis meie aitame selle muuta reaalseks tooteks.

Uksed

Meilt on võimalik tellida erinevate mõõtude ja lahendusega kvaliteetseid täispuidust sise- ja välisuksi nii eramutele, korterelamutele kui ka avalikele ja ärihoonetele. Valmistame peamiselt tahvel-, sile- ja laudisuksi. Lisaks uutele erilahendusega ustele on meilt võimalik tellida täpseid koopiaid vanadest ajaloolistest ustest. Puituste materjalivalikus on erinevad puuliigid ning viimistlemisel kasutame peitse, värve, lakke ja õlisid ning paigaldame valminud toodetele kõik uksetarvikud (lingid, hinged, lukukorpused, südamikud, sulgurid jms) ning klaasid. Lisaks on meilt võimalik tellida interjööri või eksterjööri sobilikud piirdeliistud.

Aknad

Valmistame traditsioonilisi täispuidust pöördavatavaid kahe raamiga sisse-välja avanevaid aknaid Kasutame kvaliteetseid klaaspakette ja mehhanisme. Akende viimistlemisel rakendame erinevaid võimalusi. Vastavalt soovile ning objektile teostame värvimisi kas veebaasil või linaõli baasil värvidega, kinnitame klaase silikooni ja puitliistu või aknakitiga. Lisaks uutele erilahendusega akendele on meilt võimalik tellida ka täpseid koopiaid vanadest ajaloolistest akendest. Soovitame paigaldada majale just puidust aknad, kuna need tagavad maja siseruumides kvaliteetse sisekliima, parandavad hoone välisilmet ning loovad hubase elukeskkonna.

Sise- ja välisviimistluselemendid

Interjööride ja eksterjööride viimistlemiseks pakume võimalust tellida meilt erinevate profiilidega piirdeliiste, karniise ja trepiastmeid. Oleme avatud koostöövõimalustele arhitektide ja sisekujundajatega, kelle koostatud plaanide ja jooniste põhjal saame valmistada puidust dekoratiivseid kujunduselemente (nt seina- ja laepaneelid, avade katted jms).

RK-Wood OÜ

Registrikood: 12117954
KMKR: EE101670740
Arveldamine: SEB EE161010220196645220

Põlvamaa, Mooste vald, Mooste
info@rkwood.ee
+372 5347 8510

Back to Top