Mosaiik_protsess

Meist ja meie visioonidest

 • Kes me oleme?

  RK-Wood OÜ on 2011. aastal asutaud ettevõte, mille taga on aastatepikkune töökogemus, pidev arendustegevus ning katkematu soov uute väljakutsete järele. Projekteerime ja toodame eritellimusel mööblit, uksi, aknaid ning sise- ja välisviimistluselemente.

 • Mis on meie eesmärk?

  Soovime aidata kaasa elukondlike ja ühiskondlike hoonete rajamisel, restaureerimisel, rekonstrueerimisel ja möbleerimisel, aidates disainida, projekteerida ja teostada iga kodu ja avaliku hoone jaoks olulised elemendid, mis annavad igale hoonele ja ruumile iseäraliku ilme. Tahame, et meie toodetud uste, akende, eritellimusmööbli ning sise- ja välisviimistlusdetailide abil oleks võimalik luua täiuslikud, terviklikud ja personaalsed elukeskkonnad.

 • Kellele on meie teenused mõeldud?

  Sul on olemas idee või projekt? Oled segaduses ning soovid abi ideede korrastamisel ja koondamisel ning sobilike lahenduste väljatöötamisel? Soovid selgemat ettekujutust kavandatavast 2D või 3D jooniste näol? Soovid disainimisel või projekteerimisel abistavaid tehnilisi nõuandeid? Võta meiega julgelt ühendust. Oleme valmis koostööks nii era- kui äriklientide, disainerite ja arhitektidega.  

 • Kuidas edasi?

  Meie oluliseks eesmärgiks on tutvustada end pakutavate kvaliteetsete teenuste näol laiemalt nii lõpptarbijale kui ka võimalikele koostööpartneritele. Oluline on laieneda, areneda, olla jätkusuutlik ja konkurentsivõimeline.

Millega tegeleme?

 • Köögimööbel

  Valmistame eritellimusel kvaliteetset köögimööblit. Meilt võid tellida traditsioonilise, klassikalise, modernse, kaasaegse, rustikaalse täispuidust või mitmepalgelise eklektilise köögi.  

 • Eritellimusmööbel

  Lisaks köögimööblile valmistame eritellimusel vannitoamööblit, eluruumide mööblit, garderoobe jms.  

 • Uksed | Aknad

  Toodame täispuidust sise- ja välisuksi ning aknaid. Lisaks uutele isikupärastele kujundustele valmistame detailseid koopiaid ajaloolistest ustest ja akendest.  

 • Sise- ja välisviimistluselemendid

  Meilt saad tellida sise- ja välisviimistluses olulised elemendid – erineva profiiliga piirdeliistud, trepiastmed, seina- ja laepaneelid jpm.  

RK-Wood OÜ

Registrikood: 12117954
KMKR: EE101670740
Arveldamine: SEB EE161010220196645220

Põlvamaa, Mooste vald, Mooste
info@rkwood.ee
+372 5347 8510

Back to Top